Paylaş:
  1. Anasayfa
  2. Paketleme İşi
  3. Evde Ihlamur Paketleme İşi – Güncel 2021 Firmalarıyla Çalışın!

Evde Ihlamur Paketleme İşi – Güncel 2021 Firmalarıyla Çalışın!

ıhlamur paketleme işi
Evde ek iş yapanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Evde ıhlamur paketleme işi de bunlardan birisi. Eğer sizin de evde boş vaktiniz varsa ve ek gelire ihtiyaç duyuyorsanız evlere ıhlamur paketleme işi sayesinde para kazanabileceksiniz.

Bazı firmalar ıhlamur paketleme işini, daha masrafsız olduğu için evlere veriyorlar. Özellikle son yıllara baktığımızda zaten evde paketleme işlerin yaygınlaştığını görüyoruz. Bu durumu fırsata çevirmek çok kolay. Nasıl bir yol izleyeceğinizi ve evde ıhlamur paketleme işi veren firmalar nereler size anlatacağım. Elbette bu işe girmeden önce bilmeniz gerekenler var…. Önce bunlardan bahsedelim. Sonrasında bu işi yapıp, yapmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Daha önce herhangi bir deneyiminizin olmaması asla problem değil. Ihlamur paketleme herhangi bir yetenek, teknik bilgi gerektirmiyor. Birazdan detayıyla anlattığımda, zaten çok kolay olduğunu anlayacaksınız. Hadi şimdi tüm detayları vakit kaybetmeden sizlere anlatayım.

Ihlamur Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde ıhlamur paketleme işi nasıl yapılır
Evde ıhlamur paketleme işi

Ihlamur, ülkemizde kullanılan en popüler bitkilerden birisi. Özellikle çayını içmek bir sürü hastalığa, strese, uykusuzluğa çok iyi geliyor. Dolayısıyla ıhlamurun sık sık kullanılması, üretiminin de çok olması anlamına geliyor. Ihlamur üretiminde, ticaretinde bulunan firmalar da paketleme işlerini insanlara yaptırıyor. Bu durum evde ek gelire ihtiyaç duyan insanların çok işine yaradı.

  • Sevgili okuyucular, bir firmayla anlaştıktan sonraki yapmanız gerekenler gerçekten çok basit. Firma sizlere anlaştığınız kadar ıhlamuru ve paketleme malzemelerini tarafınıza iletecek. Ihlamuru, sizlere belirtilen gramaja göre şeffaf paketlere yerleştireceksiniz.

Evde paketleme iş ilanları için kırmızı yazıya tıklayın! En güncel ilanlara ulaşın.

  • Gramajı nasıl ayarlayacağım? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Merak etmeyin, firma sizlere elektronik hassas tartı da verecek. Vermese bile, paketlere ne kadarlık koymanız gerektiğini açıklayacaklardır mutlaka.
  • Firmanın sizden memnun kalması çok önemli bir konu çünkü bir firma sizinle devamlı olarak çalışmak isteyebilir. Sürekli firma kovalamak can sıkıcı olabilir. O yüzden anlaştınız firmanın işlerini gerçekten titizlikle yapmaya özen gösterin.
  • Örneğin evde ıhlamur paketleme işi için hijyen çok önemli. Ihlamurların içerisinden çıkacak her hangi bir yabancı cisim, firmanın şikayet edilmesine dahi sebep olabilir. Bu nedenle önlük, bone, eldiven, maske gibi eşyaları mutlaka kullanmalısınız. Firmaya hijyenik koşullarda çalışacağının garantisini verebilmelisiniz. Böylelikle uzun vadeli evde ek iş fırsatı yakalayabilirsiniz.
  • Firma size evde ıhlamur paketleme işi için bir süre verecek. Bu süre ne kadar ıhlamur teslim ettiğine göre değişecektir. Genellikle haftalık olarak anlaşıyorlar. Mutlaka vaktinde paketlediğiniz ıhlamurları teslim etmelisiniz. Gecikmeniz sizin için olumsuz olabilir.
  • Paketleri sizden sayarak alan firma, ödemenizi hemen yapacaktır.

Ihlamur Paketleme İşiyle Ayda 3.000 TL Kazanın!

evde ıhlamur paketleme kazancı
Evde ek iş

Genellikle büyük firmalar evlere ıhlamur paketleme işi veriyorlar. Bu nedenle çok düşük ücretlerle çalışmayacağınızı söyleyebilirim. Tabi ki alacağınız ücret, sizin ne kadar fazla paketleme işi bitirdiğinize göre değişecek bir mevzu. Eğer kendiniz hızlı ve fazla paketleme işi yapabilirseniz ayda 3.000 TL kazanma şansınız olduğunu söyleyebilirim.

Daha fazla evde ıhlamur paketleme işi yapabilmek için değişik yöntemler deneyebilirsiniz. Örneğin varsa çocuklarınızdan, eşinizden, komşularınızdan yardım alabilirsiniz. Kısa sürede fazla paketleme yaptığınızı gören bir firma, size sık sık iş sağlayacaktır. Böylelikle sizi tatmin edecek ücretlere ulaşabileceksiniz. Boş zamanlarınızı gelire çevirmek işte bu kadar basit!

Paketleme işlerinin ne kadar kazandığı konusunda, en güncel evde paketleme ücretleri hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz.

Başlarda el alışkanlığınız olmadığı için evde paketleme işi için biraz yavaş olabilirsiniz. Bu durum gayet normaldir, endişe etmeyin. Dolasıyla başta çok inanılmaz paralar alamayabilirsiniz. Zamanla el alışkanlığı kazandığınızda göreceksiniz ki paketlemeleriniz ve ücretleriniz çoğalmış.

Evde Ihlamur Paketleme İşi Veren Firmalar

ıhlamur paketleme işi veren firmalar
ıhlamur paketleme işi

Evde ıhlamur paketleme işi veren firmalar için aşağıya iletişim bilgilerinizle birlikte yorum atabilirsiniz. Adınız soyadınız, güncel kontrol ettiğiniz mail adresiniz, İl – ilçe bilgileriniz, ıhlamur paketleme işin kaç kişi yapacağınız belirtmeniz gerekenler.

Ayrıca farklı olarak nasıl başvuru yapmanız gerektiği konusunda evlere paketleme işi başvuru yazısını okuyun. Nasıl başvuru yapacağınızı detaylı şekilde anlayacaksınız.

Bunun dışında kendiniz ıhlamur paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Size firmalara nasıl ulaşabileceğiniz anlatacağım. Ihlamur imalatı ve ihracatı yapan firmaları araştırmalısınız. Dilerseniz ıhlamur satan aktarlarla iletişim kurarak bu firmalar hangileri öğrenebilirsiniz. Böylelikle şehrinizde bulunan firmaları öğrenme şansınız var.

İşinizi kolaylaştırmak adına size bir yöntem daha sunayım. Örneğin İstanbul aktar diye bir arama yaptığınızda aşağıdaki gibi bir sonuçla karşılaşırsınız. Burada işaretlediğim numaraları arayarak, evde ıhlamur paketleme işi için kiminle iletişim kurmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Dikkat! Evlere ıhlamur paketleme işi veriyoruz diye sizden kaparo, isteyen kişiler olursa inanmayın. Hiçbir firma sizden öncesinde bir ücret talep etmez. Detaylı kimlik ve banka bilgilerinizi de lütfen kimseyle paylaşmayın! Evde paketleme işleri çok rağbet gördüğü için bazı dolandırıcılar bunu fırsat biliyor.

Ihlamur Paketleme İşi Çok Avantajlı!

Evde Ihlamur Paketleme İşi
Evde ıhlamur paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işinin oldukça avantajlı bir iş olduğunu, yukarıdaki yazdıklarımdan anlamış olabilirsiniz. Ayriyeten sizi çok cezbedecek başka avantajları da var. Bunları öğrendikten sonra hızlıca firmalarla görüşmek için kollarınızı sıvayacaksınız.

Evde paketleme işini hangi zamanlar yapmak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Yoğun olduğunuz dönemler bu işi bırakabilirsiniz. Boş olduğunuz ve ek gelire ihtiyaç duyduğunuz anlarda yine yapabilirsiniz. Evde oturduğunuz yerde para kazanıp, boş vaktinizi bu şekilde gelire çevireceksiniz.

Sevgili okuyucular, en büyük avantaj evde ıhlamur paketleme işi için herhangi bir kriter bulunmaması. Yani yaşınız kaç olursa olsun önemli değil. İstanbul, Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Elazığ, Malatya, Antalya, Mersin gibi Türkiye’nin hangi yerinde olursanız olun, evden ıhlamur paketleme işi yapabiliyorsunuz.

Emekli, öğrenci, ev hanımı olabilirsiniz… Evde paketleme işleri hemen hemen herkes içindir! Ek gelire ihtiyacınız varsa ve evde boş vaktiniz de varsa, sizde ıhlamur paketleme yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde paketleme işi ve ilanları için anında haberdar olmak isterseniz, bizi Instagram’dan mutlaka takip edin.

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü