Düğün Kurabiyesi Yapımı

Üst reklam
evde-dugun-kurabiyesi-yaparak-kazanc

Para Kazanmak İçin Güzel Bir Başlangıç

Düğün kurabiyesi ismi ile geçse de kurabiyeler günümüzde toplantılarda, etkinliklerde, bayanların özel gün toplantılarında, çocukların yaş günü kutlamalarında, nişanlarda, sözlerde, iş yemeklerinde ve daha birçok etkinliklerde sunum amaçlı kullanılmaktadır. Sizlerin kurabiye yapabilmek ve onları güzel bir şekilde süsleyerek albeniye ulaştırabilmek gibi özel bir yeteneğiniz varsa bir de bu iş için ayırabilecek zamanı da bulabiliyorsanız evde düğün kurabiyesi ile kazanç size göre oldukça uygun bir çözüm olacaktır.

Düğün Kurabiyesi Yapıp Satmak

Bazı fırınlar üretime yetişememekte ve evlere hamur işleri vermektedir. Çevrenizde size yakın olan fırınlara böyle bir hizmeti verdiğinizi anlatabilir ve görüşmeye de hazırladığınız örnek numune kurabiyeler ile gidebilirsiniz. Fiziki anlamda müşteri bulmak ile uğraşmak istemezseniz internet ortamında evlere düğün kurabiyesi veren firmalar yazarak yapacağınız araştırma sizlere epey fazla sayıda bir alternatif sunacaktır. Kurabiye işleri talebi olan firmalar, kurumlar ya da şirketler ilanlarını internet üzerinden verirler. Ya da bu yazının altına yazacağınız yorum ile size ulaşmak isteyen kurabiye siparişi vermek isteyen kişilere ulaşım sağlama şansına sahip olabilirsiniz.

Evde Düğün Kurabiyesi Yaparak Ne Kadar Kazanılabilir?

Kurabiye satışları adet bazında değil kilo bazında fiyatlandırılmaktadır. Ya da bazı firmalar tepsi hesabı olarak da ödeme yapmaktadırlar. Anlaşacağınız firma ile tamamen sizin aranızda olacak olan birim ücreti çok farklılık göstermektedir. Bu sebeple düğün kurabiyesi yaparak ek kazanç fiyatı sunumunuza, kurabiyelerinize ve müşterinizle anlaşmanıza göre değişir. Tepsisini 22 TL den satabileceğiniz bir kurabiyenin ara katına özel sos ve dışına da güzel bir sunum detayı ekleyerek aynı kurabiyeleri ancak albeni kazandırılmış şekli ile tepsisi 35 TL fiyat ile alıcı bulabilirsiniz. Müşterilerinize fiyat sunmadan önce tüm giderlerinizi listelemeniz ve gider masraflarınızı eklememeniz lazım. Evinizde kullanmış olduğunuz elektrik, işçilik, yağ, un gibi tüm giderler bu listeye dahil edilerek gerçek maliyete analizi yapılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Lokantalara Yemek Yapma İşi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alt reklam

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*