Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Evde Ek İş İlanları – Başvurabileceğiniz 4 İş İlanı Sitesi!

Evde Ek İş İlanları – Başvurabileceğiniz 4 İş İlanı Sitesi!

evde ek iş ilanları
Evden para kazanabileceğiniz evde ek iş ilanları ile ilgili bildikleri, sizinle paylaşmak için buradayım. Özellikle ev hanımlarını yakından ilgilendiren evlere verilen işlerin yayınlandığı siteleri burada tek tek açıklamak istiyorum. Konuyla ilgili bildiklerimi, öğrendiklerimi kendime saklamak istemdim ve sonuç olarak  bunun için ayrı bir başlık oluşturdum!

Gün geçmiyor ki evlere verilen ek işlerin sayısı artmasın… Evde ek iş yapabileceğiniz seçenekleri zaten düzenli olarak sizlere sunuyorum. Ancak bu işleri bulabileceğiniz bazı iş ilanları da bulunuyor. Evlere ek iş veren yerler iş ilanlarını nerede yayınlıyorlar? Merak ediyorsunuz değil mi? Hatta bir diğer merak ettiğiniz şey ise bu iş ilanları hangi şehirde yaşayan vatandaşlar için geçerli?

Endişe etmeyin!  İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya gibi büyük şehirlerin yanı sıra; Denizli, Manisa, Kocaeli, Sakarya, Çanakkale, Kırıkkale, Samsun, Mersin ve Sivas gibi daha pek çok şehrimizde yaşayan vatandaşlar için ‘Evde ek iş ilanları nerede, nasıl bulunur?’ basit bir şekilde anlattım!

kadınlar için evde ek iş ilanları
Ev hanımları için evde ek iş ilanları

Evlere Verilen Ek İşler

Evlere verilen ek işler sayesinde ayda 1.000 TL ile 5.000 TL para kazanabileceğinizi söylemiş miydik? Evet, evde ek iş yaparak para kazanmak yazımı okuyarak bu konuyla ilgili çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evde ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen kişiler için aslında birçok; hatta sayısız iş fırsatı bulunuyor. Kendi imkanlarınızla evde ek iş yaparak maddi gelir elde edebileceğiniz gibi evlere ek iş veren yerler ile anlaşarak da para kazanabilirsiniz.

Bu işler ne gibi işler merak ediyorsanız; sizi şöyle aşağıya alalım:

 • Evde kapı süsü yapma işi
 • Evde maket bıçağı montajı işi
 • Evde kutu süsleme işi
 • Evde duvak işleme işi
 • Evde havlu kenarı süsleme işi
 • Evde tespih dizme işi
 • Evde maske dikimi işi

Yukarıda size sıraladığım örnek işler, aracı firmalar üzerinden yapabileceğiniz işleri kapsar. Bahsetmiş olduğum evde ek işler elbette bunlarla sınırlı değil. Yine de diğer işleri de öğrenmek istiyorsanız; evde ek iş yapmak istiyorum başlığı üzerinden iş seçeneklerinizi artırabilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar İş İlanları

Evde ek iş veren firmalar iş ilanları yayınlıyor yayınlamasına; ancak nerede yayınlıyorlar? Biliyorsunuz, internet, kocaman ayrı bir dünya ve o dünyada bulamayacağınız şey gerçekten yok!

Evde ek iş ilanları da elbette internette günde yüzlerce defa paylaşılıyor. Fakat hepsi güvenilir yerler mi, güvenilir kişiler mi? İşte burası oldukça önemli bir konu.

Ek iş ilanları yayınlanan sitelerin güvenilirliği ve tanınırlığı dikkat etmeniz gereken ilk şey. Az sonra sizlere özellikle ev hanımları için evde ek iş ilanları bulabileceğiniz birkaç farklı güvenilir site paylaşacağım!

Bir üst başlıkta yazdığım işler ve benzerleri olmak üzere; evden para kazanabileceğiniz işleri yayınlayan bazı siteler şöyledir:

gibi siteler ve gruplar evlere verilen ek işlerin yayınlandığı marka bilinirliği olan tanınmış adreslerdir.

Bu adreslere düzenli olarak giriş yaptığınız taktirde aradığınız evde ek iş seçeneklerini kolayca bulabileceğinizi söyleyebilirim.

Örnek ve tavsiye olarak verdiğim evde ek iş ilanları bulunan internet siteleri, Türkiye’nin her şehrinde ve bölgesinde yaşayan kişilerin yapabileceği ek işleri yayınlar.

Örnek: Erzurum’un Oltu ilçesinde yaşayan bir kişi yukarıda paylaştığım internet adresleri üzerinden evde ek iş ilanlarını görebilir ve başvuruda bulunabilir.

Evde Ek İş İlanları Başvuru Süreci

Evde ek iş ilanları başvurusu
Evde ek iş ilanları başvurusu

Evde ek iş ilanları başvuru süreci nasıl olur, nasıl yapılır diye düşündüğünüz muhakkak olmuştur. Bahsettiğim ek işler her ne kadar evden yapılıyor olsa da bu tür işlere başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken şeyler elbette bulunuyor.

Evet, evlere ek iş veren firmalar sizin eğitim seviyenize, İngilizce bilginize vs. bakmıyorlar; ancak sizden istedikleri bazı şartlar da bulunuyor. Evde ek iş ilanları gördüğünüz yerde, işverenlerin size soracakları sorular aynen olduğu gibi şu şekildedir:

 1. Pratik misin? Elin hızlı mıdır, yoksa ağır ağır mı çalışırsın?
 2. Temiz misin? Sana gönderdiğimiz ürünleri temiz bir şekilde bize teslim edecek misin?
 3. Zaman yönetimin nasıl? İşleri tam tarihinde teslim edebilir misin?
 4. Çalıştığın başka bir iş var mı?
 5. Tam zamanlı mı, yoksa yarı zamanlı mı çalışacaksın?
 6. Daha öncesinde evde ek iş firmaları aracılığıyla çalıştığın oldu mu?
 7. Olduysa, neden ayrıldın ve devam etmedin?

Yukarıda saydığım sorular, evlere ek iş veren firmaların size yöneltebileceği sorulardır. O nedenle iş ilanlarına başvuruda bulunmadan önce bu soruların cevaplarını hazırlamanızı öneriyorum.

Evde Ek İş İlanları İstanbul

İstanbul, kelimenin tam anlamıyla evde ek iş veren firmalar ile dolu bir şehirdir. Bu metropolde, evlere ek iş veren yerlerin sayısı sayılamayacak kadar çoktur. Bu kadar yoğun nüfusa ve geniş iş hacmine sahip olan şehirde evde ek iş ilanları bulmak ise son derece kolay.

Yukarıda vermiş olduğum güvenilir iş ilanları sitelerine giriş yapın ve yaşadığınız şehri İstanbul olarak işaretleyin. İddia ediyorum karışınıza çok fazla evde ek iş fırsatı çıkacak. Kendinize güzel ve anlatımı kuvvetli bir CV (Özgeçmiş) hazırlayın ve sitenin sistemine yükleyin. Karşınıza çıkan ek iş ilanlarına bu CV ile başvurun ve arkanıza yaslanın, kısa zaman da bir iş veren tarafından aranılacaksınız!

Evde Ek İş İlanları Telefon Numaraları

evde ek iş telefon numaraları
Evlere verilen ek iş ilanları iletişim bilgisi

İnternette gördüğünüz evlere verilen ek işlerin yayınlandığı ilan siteleri, sizlere telefon numaralarını veya mail adreslerini verebilirler. Yani, paylaşılan işin açıklama kısmında iletişim bilgileri muhakkak yazacaktır.

Sizlerin yapması gereken; bu işlere size söylenildiği şekilde başvuruda bulunmak olmalıdır. Ancak yine de ben işi sağlama almak istiyorum bir de telefonla arayacağım diyorsanız; ilanda paylaşılan telefon numarasını arayarak da başvuruda bulunabilirsiniz.

Zaten hem mail hem de telefon numarası aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz evde ek iş seçenekleri sizin için çok daha garantili olacaktır. Ayrıca, konuyla ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulunduğum Evde Ek İş İlanları Telefon Numaraları başlıklı yazımı okuyarak saatler içerisinde yeni işinizi bulabilirsiniz!

Küçük bir tavsiye! İnternette gördüğünüz evde ek iş ilanları telefon numaraları için 0532, 0555 gibi cep telefon numaralarını değil; şehir bazında alan kodu ile başlayanları aramalısınız. Mesela, 0212 veya 0232 gibi…

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

9 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü