Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Paketleme İşi
 3. Evde Dekoratif Taş Paketleme İşi – 2021 Evde Para Kazan!

Evde Dekoratif Taş Paketleme İşi – 2021 Evde Para Kazan!

1 Yorum
1 Yorum
evde dekoratif taş paketleme işi
Ülkemizde evde ek iş yöntemleri hızla artmışken size önerebileceğimi bir diğer yöntem de evde dekoratif taş paketleme işi. Özellikle evde paketleme işi yapmak oldukça kolay bir para kazanma yolu. Zaman ayırırsanız çokça kazançlı bir yöntem.

Evde dekoratif taş paketleme işi derken hangi taşlardan bahsettiğimi sorabilirsiniz. Aslında oldukça çeşitli olduğundan bu işe sadece “taş” demek belki doğru olmaz. Çünkü içerisinde kristal boncuk türünden, doğal taşlara ve plastik boncuklara kadar birçok çeşit bulunmakta.

Bu dekoratif taşlar kimi zaman bir kolye yapımı için kimi zaman ise bir bileklik yapımı için kullanılabiliyor. Dekoratif taşlara talep fazla olduğundan firmaların da bu talebe oranla bir arz oluşturduğunu söyleyebiliriz. Arz sağlanan bu alanda ise firmaların yardımına evden iş yapabilecek insanlar koşuyor.

Büyük firmalar, yarattıkları değer karşılığında maliyetlerini de düşürmek istediğinden bu dekoratif taşları paketlemek için de evde dekoratif taş paketleme işi yapabilecek insanlar aranıyor. Siz de onlardan birisi olabilirsiniz. Öyleyse bu ek gelir sağlama yönteminde neler bilmeniz gerektiğine, artık geçelim.

Dekoratif Taş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

dekoratif taş paketleme nasıl yapılır
evde dekoratif taş paketleme işi nasıl yapılır

Gelelim para kazanmadan önce işin nasıl yürüdüğüne… İşin yapılışı için zaman dışında harcayacağınız hiçbir sermaye bulunmuyor. Mükemmel öyle değil mi? Hem cebinizden para çıkmıyor hem de evden ayrılmanıza gerek kalmıyor.

 • Siz firma ile anlaştığınızda, firma sizlere gerekli olan tüm malzemeleri size teslim edecek. Yani herhangi bir malzemeyi gidip sizin almanız gerekmiyor. Firma tarafından sizlere sağlanan ve çuvallarda gelen dekoratif taşları yine beraberinde gelen kilitli poşetlere doldurmanız lazım.

Evde ıhlamur paketleme işi de yapabilirsiniz! Hemen okuyun…

 • Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var.  Sizlere teslim edilen Taşdelen’e her biri Farklı çeşitte olabilir. Örneğin bazı taşlar kristal bazıları, bazıları boncuk, bazıları daha farklı taşlardan oluşabilir. Firma sizlere bu taşlar isimlendirerek verecek ama her bir karışık olacak Siz bunları ilk önce güzelce ayırmalısınız.
 • Planlı hale getirdiğimiz işi yaptıktan sonra daha sonra Paketleme işine geçiyorsunuz ayırdığınız taşları ait olan paketleme ambalajında koyuyorsunuz.
 • Ufak dekoratif taşların ve diğer doğal taşların paketlenmesi farklı olacaktır. Bazı taş türlerinin paketlenmesinde bir sınır bulunmadığı gibi doğal taşlar için her pakete firmalar tarafından belli bir sayı doğal taş paketlenmesi gerekmektedir.
 • Bazı firmalar paketleme için ek olarak bir ölçü kabı da sizler için sağlamakta. Kristal türde olan bir dekoratif taş paketleme işi yapacaksanız burada o kristal taşların kırılmaması için dikkatli olmanız gerekiyor.
 • Diğer bir dikkat etmeniz gereken nokta ise paketleme yaparken, paketlerin içerisine herhangi bir yabancı maddenin girmemesi. Bu nedenle temiz çalışmalısınız… Kendinize ait ufak da olsa bir çalışma alanınız olması gerekiyor. Ayrıca bone eldiven gibi ürünler kullanarak işimizi daha da garanti altına alabilirsiniz.
 • Unutmayın Eğer firma sizden memnun kalırsa devamlı olarak çalışmak isteyecektir. Siz de bunun için, elinizdeki firmayı kaybetmemek adına titiz çalışmalısınız.
 • Ayrıca evde dekoratif taş paketleme işi yaparken dekoratif taşları yutma tehlikesine karşı çocuklardan uzak tutmaya özen gösterin.
 • Firma sizlere belirli bir zaman verecektir ve o zaman içerisinde dekoratif taş paketleme işini bitirmeniz gerekir. Dekoratif taş paketleme işi bittikten sonra firmaya ürünleri teslim edip paranızı alabiliyorsunuz.

Ne kadar kolay değil mi? Öyleyse Hadi gelin bu firmalarla nasıl çalışabileceğinizi öğrenelim!

Dekoratif Taş Paketleme İşi Veren Firmalar

dekoratif taş paketleme işi veren firmalar
dekoratif taş paketleme işi

Dekoratif taş paketleme işi veren firmalar genellikle bijuteri imalatı yapan firmalar oluyor. Sizde Google aracılığıyla bu yerlere ulaşabilirsiniz. Örneğin İstanbul bijuteri imalatı diye arama gerçekleştirip, haritalara tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir görüntüyle karşılaşırsınız.

dekoratif taş veren firmalar iletişim
dekoratif taş paketleme işi veren firmalar

Buradaki telefon numaralarını arayıp, dekoratif taş paketleme işi verip, vermediklerini sorabilirsiniz… Her firmanın paketleme işi vermediğini bilmelisiniz. Bu nedenle arama süreciniz uzun sürebilir. Ayrıca şehrinizdeki çarşılarda hobi, dekorasyon, bijuteri dükkanlar varsa, buralarla yüz yüze görüşebilirsiniz.

Paketleme işi ile alakalı olarak cımbız paketleme işi dikkatinizi çekebilir…

Dükkanların kendileri de paketleme işi veriyor olabilir. Yoksa bile en azından hangi firmalarla iletişime geçmeniz gerektiği konusunda, sizleri yönlendirebilirler.

Evde Dekoratif Taş Paketleme Kazancı

evde dekoratif taş paketleme kazancı
evde ek gelir

Şimdi, evde dekoratif taş paketleme işi için ne kadar kazanacağınızdan bahsedelim. Değerli okuyucular, bu işten kazancınız tamamen size bağlı desem yalan söylemiş olmam. Firma ile anlaştıktan sonra ne kadar süre bu işi yaparsanız, kazanacağız o kadar az ya da yüksek olur.

Örneğin firma size ne kadar boncuk teslim ederse o kadar kazanırsınız. Zaten firma da size ne kadarlık iş yapabileceğinizi soracaktır. Kimi zaman mekanlarda masa süslemek için masanın etrafına serpilen dekoratif taşların değeri çok yüksek olmasa da paket olarak 20-50 Türk Lirası satıldığını düşünürsek her paket maliyetli sayılabilecek değerdedir.

Ortalama bir kazançtan bahsedecek olursam günde 5 – 6 saat dekoratif taş paketleme işi yaparsanız ayda Ortalama olarak 2.500 TL –  3.000 TL arasında bir kazancınız olabilir.

Elbette bazı aylar daha az çalışabilir Bazen hiç çalışmayabilir diğer aylar daha fazla çalışabilirsiniz. tamamen sizin inisiyatifinde kalıyor. ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanabileceğiniz in garantisini verebilirim.

Evde Dekoratif Taş Paketleme İşi Kriterleri

Evde Dekoratif Taş Paketleme İşi
evde dekoratif taş paketleme işi

Evde dekoratif taş paketleme için işçide aranan nitelikler çok büyük önem taşımıyor. Firmaya güven verdiğiniz takdirde ve çalışkan olduğunuzu belli ettiğinizde, rahatlıkla firmalarla çalışabilirsiniz Üstelik Türkiye’nin her yerinden; İstanbul, Bursa, Ankara, Adana, Antalya, Mersin, hiç fark etmiyor…

Nikah şekeri paketleme işi sayesinde çok iyi paralar kazanma fırsatınız var!

Her yerden dekoratif taş paketleme işi alabiliyorsunuz. Önemli olan yaşadığınız şehirde firma bulabilmeniz ve anlaşabilmeniz. En çok zorlanacağınız kısım firmalarla iletişime geçmek. Yukarıda size bahsettiğim yöntemleri kullanarak firmalarla görüşebileceksiniz.

Özellikle ev hanımları için harika bir para kazanma yolu olan bu işi; öğrenciler, emekliler, evde ek işe ihtiyaç duyan herkes yapabilir. Kaç yaşında olduğunuzda hiç önemli değil.

Çalışkan ve sabırlı biriyseniz, bu iş sizin için! Hadi vakit kaybetmeden para kazanmaya başlayın!

 

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü