Paylaş:
  1. Anasayfa
  2. Paketleme İşi
  3. Evde Cetvel Paketleme İşi – 2021 Evde Kazanç Fırsatı!

Evde Cetvel Paketleme İşi – 2021 Evde Kazanç Fırsatı!

evde cetvel paketleme
Evde para kazanmaya hazır mısınız? Evde cetvel paketle işi sayesinde ek gelir elde edebileceksiniz… Yanlış duymadınız, evde para kazanmak isteyenler için evde cetvel paketleme işi bol kazançlı bir ek iş. Bu iş hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgileri, sizinle paylaşacağım.

Evde ek iş arayanların sayısı o kadar arttı ki… insanlar kendilerine uygun evde ek işi bulmaya çalışıyorlar. Ben de evdeekis.com ekibinden birisi olarak, sizlere fikirler ve fırsatlar sunmaya devam ediyorum. Size bu yazıda da farklı bir fikirle geldim. Ev ekonomisine katkıda bulunmak ve cebinizi rahatlatmak için cetvel paketleme işi yapabilirsiniz.

Hiç aklınıza geldi mi? Okullarda, ofislerde kullanılan birbirinden çeşitli cetveller nasıl paketleniyor? Bu işi kimler yapıyor? Evet, cetvel paketleme işlemleri insanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Firmalar personel istihdam edemediği durumlarda, insan gücünden, evlere ek iş vererek faydalanıyorlar.

Ek iş arayanların artmasından dolayı ilan bulmakta biraz zorlanacaksınız. Ancak doğru yöntemleri takip ederseniz, bu firmalara ulaşmak o kadar zor değil. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Şanlıurfa gibi, Türkiye’nin dört bir yanında evde cetvel paketleme işi yapmak mümkün…

Sizlere yazının devamında hangi firmalarla iletişim kurmanız gerektiğini, ne kadar kazanç sağlayacağınızı ve daha fazla detayı anlatacağım. Hemen vakit kaybetmeden yazıyı okumaya devam edin!

Evde Cetvel Seti Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

cetvel paketleme işi nasıl yapılır
cetvel paketleme işi

Evde cetvel setleri paketlemek oldukça avantajlı bir ek iştir. Sebebi, evden çıkmanıza gerek kalmaması ve sıfır maliyetle bu işi gerçekleştirebilmeniz. Evde cetvel paketleme işi için önce nasıl yapıldığını öğrenmekte fayda var. Nasıl iş yapacağınızı bilmeni gerek öyle değil mi? Sonrasında işin kazanç ve firmaları nasıl bulacağınız kısmına geleceğiz. Her şeyi sırasıyla tek tek anlatacağım.

Doğru firmaları bulduğunuz taktirde cetvel paketleme işi gayet güvenlidir. Evde ek iş arayanlar çoğaldığı için dolandırıcılar bu durumdan yararlanmaya çalışıyorlar. O yüzden sizi uyarıyorum. Firma çalışanı olduğunu iddia ederek sizden kaparo isteyenler olursa, inanmayın.

İş için anlaştığınız firmadan sonra adımlarınız çok kolay. Deneyimim yok diye hayıflanmanıza da gerek yok. Firmalar sizden, evde cetvel paketleme işi için herhangi bir deneyim, eğitim beklemiyorlar. Firmayla anlaştıktan sonra firma size yapmanız gereken kadar cetvel bunun paket, ambalajlarını size teslim ediyor.

Cetvelleri modellerine göre paketlemeniz gerekiyor. Kimi zaman tekli cetvelleri, kimi zaman cetvel seti paketlemeniz gerekebiliyor. Firma sizi zaten bu konuda bilgilendirecektir. En başta eliniz alışmadığı için yavaş olabilirsiniz. Bu durum gözünüzü korkutmasın… Zaman geçtikçe çok daha hızlı paketlemeler yapabileceksiniz.

Evde paketleme işi için daha farklı bir sektörü de düşünebilirsiniz. Evde takı paketleme işi yazına bir göz atın!

Cetvel Paketleme İşiyle 3.000 TL Kazanın!

Evde cetvel paketleme işi
evde cetvel paketleme işi

Öncelikle şunu belirtmemde yarar var… Ne kadar kazanç sağlayacağınız, sizin ne kadar evde cetvel paketleme işi yaptığınıza göre değişecektir. Başarılı şekilde paketleme işi alıp, teslim eden bir kişi aylık 3.000 TL kazanma şansına sahip.

Eğer bir ekip kurarsanız ve 4, 5 kişi cetvel paketleme işi yaparsanız ciddi paralar kazanabilirsiniz. Örneğin komşularınızla bir araya gelerek daha fazla iş alıp, teslim edebilirsiniz. Bu tür işin püf noktalarını zamanla öğreneceksiniz.

Ayrıca işi ne yoğunlukla yapacağınız tamamen size kalıyor. Başka şeyler ile meşgul olduğunuz dönemlerde isterseniz paketleme işi almayabilirsiniz. Ne zaman boş vakte sahip olur, nakde ihtiyaç duyarsınız o zaman yaparsınız.

Evde cetvel paketleme işi tam zamanlı bir iş olmadığı için her ay 3.000 TL – 4.000 TL kazanacağım diye düşünmeniz hata olur. Ek iş olarak yapacağınız bir iş olduğu için kazancınız değişken olacak. Sizlere ortalama kazanabileceğiniz ücretleri verdim. Azimli olup, titiz çalışırsanız evde ek iş sayesinde sizi rahatlatacak paralar kazanabilirsiniz.

Ev hanımları için çok avantajlı bir ek iş fırsatı olduğunu söyleyebilirim. Elbette bu işi sadece ev hanımları değil, emekliler, öğrenciler ve boş zamana sahip herkes yapabilir.

Evde Cetvel Paketleme İşi Veren Firmalar / Telefon numaraları

cetvel paketleme
evlere cetvel paketleme işi

Gelelim evde cetvel paketleme işi için hangi firmalar ile görüşeceğinize… Firmalarla iletişim kurabilmeniz için size birkaç yöntem sunacağım.

Evlere paketleme işi veren firmalar hakkında daha detaylı bilgiler almak için Evde Paketleme İşi İletişim yazısına mutlaka göz atın! Şehrinize ait firmaların iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Size bazı yöntemler daha anlatacağım. Google haritalara girerek şehrinizde kırtasiye ürünleri üreten yerleri bulabilmelisiniz. Mesela direkt Google’a İstanbul kırtasiye üretim yeri yazıp aşağıdaki gibi bir sonuçla karşılaşabiliyorsunuz. Buradaki yerlerin iletişim adreslerini kullanarak, onlarla bağlantıya geçebilirsiniz. Kendi yaşadığınız şehre göre ayarlamaları yapmalısınız.

Çevrenizde size yakın yerler varsa, buralara gidip yüz yüze de görüşmeniz yararlı olabilir. Kırtasiyeler hazır paketlenmiş cetvelleri aldıkları için çok etkili yerler değil. Ancak kırtasiyelere giderek cetvel için anlaştığı firmaların numaralarını alabilirsiniz.

Örneğin İzmir – Bornova diye arama yapabilirsiniz. Evde cetvel paketleme işi için bence daha geniş aramalar yapmanız faydanıza olacaktır.

Sevgili okuyucular, internette paketleme işi veren firmalar diye sizlere sıralanan bazı telefon numaraları var. Bu iletişim numaralarının çoğu yanlış oluyor. Size burada vereceğim ipucu numaraların başlangıçlarına dikkat etmeniz. Örneğin 0536, 0507 gibi kişisel telefon numaralarından daha çok +0312 +0212 kurumsal numaraları aramanız gerek.

DİKKAT! Lütfen firmadaki yetkili bir kişiymiş gibi sizden kaparo almak isteyenler olursa, inanmayın! Hiçbir firma yapacağınız iş için sizden ücret talep edemez. Ayrıca IBAN dışında banka bilgilerinizi paylaşmayın. Detaylı kimlik ve banka bilgilerinizi almak isteyenler olursa inanmayın. Evlere paketleme işi son zamanlarda o kadar çoğaldı ki… Fırsattan istifade bazı dolandırıcılar bu durumdan faydalanmaya çalışıyorlar.

Size önerdiğim yollar sayesinde evde cetvel paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aşağıya yorum atarak da firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz. Evlere paketleme işi için güncel bilgilerden haberdar olmak için Instagram ve Facebook hesaplarımızı takip edebilirsiniz!

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü