Evde Çamaşır Yıkama İşi

Evden yapılan ek işler sayesinde bir çok kişi geçimini sağlayıp aile bütçesine katkıda bulunuyor. Bu ek işler çok fazla maliyetli olmadığından kazançların bir çoğu kar olarak geride kalıyor.

evdeekis.com olarak sizlere devamlı yeni iş fikirlerinden bahsediyoruz. En çok yapılan ve para kazandıran bu iş fikirlerini değerlendirerek sizler de diğerleri gibi kazanabilirsiniz. Sadece başlamak istediğinize emin olun ve başlayın.

Evde Çamaşır Yıkama İşi
son zamanlarda en iyi kazandıran iş grupları arasında yerini alıyor. Peki bu işi nasıl yapacaksınız? Evde Çamaşır Yıkama İşi, sıradan günlük işlerinizin arasında yapabileceğiniz hem karlı hemde çok fazla uğraş gerektirmeyen bir iştir.

Bu iş için müşteri bulmak da oldukça kolay. Küçük lokantalar, kafeler, okullarla işe başlayabilirsiniz. Bu gibi yerler çevrenizde mutlaka vardır. Görüşüp kendinize göre uygun bir fiyat belirleyip teklif sunabilirsiniz. Genellikle alınanlar masa örtüleri, havlular oluyor. Bunları evinizde yıkayıp ütüleyip teslim edeceksiniz. Bunun yanında bekar hayatı yaşayan, tek kalan, öğrenciler, memurlar, askerler gibi kişiler ile de çalışabilirsiniz. Düzenli olarak mesela haftalık bu kişilere hizmet verebilirsiniz. Böylelikle iş yükünü farklı günlere dağıtarak daha fazla iş alabilirsiniz.

Bu firmalar genellikle kuru temizleme dükkanlarıyla çalışır. Ve o dükkanların giderleri daha fazla olduğu için fazla ücret talep edebilirler. Siz evinizden yapacağınız için daha uyguna bu işi almamanız mümkün değildir. Denemekten bir şey çıkmaz. Mutlaka konuşun ve kendinizi ifade edip, karşı tarafı kara geçeceği konusunda ikna etmeye çalışın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Semra fuskıran dedi ki:

  Evde camasır yıkama işine talibim

 2. Şükriye dedi ki:

  Bu ise ihtiyacım var ama kimse donus yapmio lütfen donus yaoin erzincanfa oturuyorum

 3. NURS dedi ki:

  İSTANBUL SANCAKTEPE ÇAMAŞIR YIKAMA VE ÜTÜLEME İŞİNİZ ALINIR

 4. İKRA KESKİN dedi ki:

  evde çamaşır ve ütü işleriniz itina ile yapılır
  İSTANBUL-SEYRANTEPE

 5. Meral dedi ki:

  Merhabalar, evimde ütü işi ve çamaşır yıkama işi yapmak istiyorum..Dönüş yaparsanız sevinirim..Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ