Evde Çağrı Merkezi İşi İle Para Kazanma

Evde ek iş imkanı ve oturarak para kazanmak isteyen aile ya da bireylerin son yıllarda birtakım araştırmalara yönelerek bu konuda ne yapabileceklerini araştırdıkları dikkat çeker. Eve çağrı merkezi kurma fikri vaktinin büyük bir bölümünü hatta tamamını evinde geçirenler için fena bir fikir değildir. Bu işi muhtemelen ilk defa duyuyorsunuz ve haliyle de merak ediyorsunuz. Evde telefon yoluyla görüşmeniz gereken kişilerle görüşmeniz ve günlük bu kişilere yaptığınız satış doğrultusunda para kazandığınız bir sistem.

Evde Çağrı Merkezinden Para Kazanma

Bu işi yapmak istiyorsanız, her şeyden evvel evinizde sessiz bir odayı bu iş için ayırmalı ve donanım bakımından biraz zenginleştirmelisiniz.  Çağrı merkezi için gerekli olan çoklu telefon hatları, yazı tahtası, kulaklık ve bilgisayar gibi gerekli olan donanımları temin edip yerleştirin. Çağrı merkezi yazılımlarını temin ederek yüklemelerini tamamlayın. İlk etapta ufak müşteri oranları hedefleyin ve zaman içerisinde genişleterek ilerleyin. Çalışma sisteminizi ifade eden bir iş planı yapın.

Evde Çağrı Merkezi İşi Veren Firmalar

Evde çağrı merkezi işi veren firmaları internet ortamları üzerinden araştırarak ulaşma şansınız bulunuyor. Bireysel anlaşmalarınızla da belli başlı marka ya da firmalara bu hizmeti sunmanız mümkün. Tamamen kendinizi ifade etmek ve olumlu bir cevap almak önemli. Markaların, firmaların her zaman daha fazla satış hedefledikleri ve bu işe de yardımcı olacak bireylere sıcak bakacakları unutulmamalı. Günlük yaşamda bu tarz firmalara ulaşmanız zor olabilir. İnternet ortamları üzerinden araştırmalar yaparak hareket etmelisiniz.

Evde Çağrı Merkezi İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Anlaşma yaptığınız firma ya da markanın ürünlerini güzel bir dille ifade ederek insanların temin etmesini sağlamanız gerekmekte. Telefondaki ses tonunuz, konuşma tavrınız, diksiyonunuz, dilinizin akıcılığı gibi pek çok faktör satış üzerinde önemli etkileri bünyesinde barındıracaktır. Günlük yapacağınız satış oranında kazanç elde edeceksiniz.

Dilerseniz isim ve mail adresinizle birlikte yapabileceğiniz işi, çalışma saatlerinizi, şehrinizi alt tarafta bulunan yorum kısmına yazarak işverenlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. 

evdeekis.com olarak herkese bol şans ve bol kazançlar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Tuğba dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum arabama reklam vermek istiyorum. ntugba [email protected]

 2. Emine Öztürk dedi ki:

  Günün 10 sati çalışabilirim evden çağrı merkezi işinde.

 3. Nergis dedi ki:

  Evde sekreter veya müşteri hizmetleri çağrı merkezi işi istiyorum sabah 09 akşam 18 saatleri arasında calisabilirim İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum tel

 4. tugba dedi ki:

  böyle bir işe ihtiyacım var edirnede okuyorum

 5. Atakan dedi ki:

  Bu iş tam bana göre. Çalışmak isterim doğrusu. İlgilenen olursa [email protected]

 6. Meryem dedi ki:

  Bankadan mudur olarak emekli oldum evdeki zamanlarımı boş geçirmemek ve değerlendirmek istiyorum günlerim müsait İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum iş ile ilgili bilgi alabilirsem sevinirim mail adresim [email protected]

BİR YORUM YAZ