Evde Anahtar Asacağı Üretimi

Evde yapılabilecek işler arasında yer alan anahtar asacağı üretimi fabrikasyon modellerden sonra butik bir iş olarak ek iş fikirleri arasında oldukça sivrilen bir ek iş olarak çoğu bayanlar tarafından yapılmakta. Üstelik eğlenceli olan bu ek iş ile hem ev konforu hem serbest çalışma saatleri içerisinde ek kazanç sağlayan bayanlar kendi fikirleri ile her gün yeni tasarımlar üretiyor.

Ahşap Modeller

Çalışmayan bayanların el becerilerini geliştirmek için eğitim aldığı ücretsiz meslek kursları hemen hemen her ilçede mevcut. Belediyelerin açmış olduğu bu kurslar sayesinde çalışmayan ev hanımları el becerilerini geliştirerek evde iş imkânı ile aile bütçelerine katkı sağlıyor. Anahtar asacakları da günden güne değişik modellerle evde ek iş yapan bayanlar tarafından tasarlanıyorlar. Ahşap modellerle kapı arkasına ve ya hol duvarlarına monte edilmek üzere farklı renklerde ve modellerde anahtar asacağı evde yapılabilen aksesuarlar arasında yer alıyor. Özellikle kuş yuvası modeli ahşap modeller arasında en çok beğenilenlerden biri.

Kokulu Taşlardan Anahtarlıklar

Kokulu taşlardan süsleme yapmak el becerileri kurslarında öğrenilirken sadece masa üstü aksesuar olarak kalmayarak ek gelir sağlamak isteyen bayanlar tarafından daha da geliştirildi. Ev dekorasyon ürünleri arasında en çok görünen kokulu taşlar isimlerden ve ya mutfak süslerinden ibaret olmaktan çıktı ve anahtar asacağı aksesuarları arasında da yerini aldı. Hoş geldiniz ve ya tatlı evim gibi kelimeler ile hazırlanan süslemelerle küçük askılara çiçek şekillerinde monte edilebiliyor. Açık renklerin kombinlenmesinden yapılan modellerde eve renk katmak hedefleniyor.

İster anahtarlık yapın isterseniz anahtar asacağı her iki ürünü de pazarlamanın ve para kazanmanın en kolay yolu İnstagram üzerinden satış yapmaktır. Tabi yakın çevrenizden başlayarak ürünleri tanıtıp satmanız daha da uygun olacaktır. Zamanla takipçiniz artacak ve siparişleriniz çoğalacaktır.

Ek Kazançlar

Çalışmayan bayanlar için para kazanma ihtiyacından doğan evde çalışma fikri, ev ortamına uygun yapılabilecek işler arasında özellikle el işlerinden yola çıkarak günden güne yeni fikirler doğuruyor. Daha önceleri fabrikalarda toplu üretimi yapılan anahtar asacakları artık hamarat bayanlar sayesinde evlerde butik iş tarzında yapılabiliyor. Kişiye özel isimlerle yapılan ve kişiye özel renklerde hazırlanan modeller sosyal medya hesaplarından satışa sunulduğu gibi özel butik işlerin satışını yapan mağazalarda da satışa sunuluyor. Uygun fiyatlar ile satışa sunulan bu ürünler hem eviniz için hem hediye etmek için seçenekler arasında yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ