El Yapımı Gelin Buketi Revaçta

Gelin Buketi Yapmak Zor Değil

Gelin buketi işi özel titizlik ve üzerinde emek isteyen ürünler olması sebebiyle fabrikasyon işlerde yer alamıyor. Çünkü her birinin birbirinden özel görünmeleri ve titizlikle tek tek işlenmeleri gerekmektedir. Hayatlarında bir kere gelin olmanın verdiği sevinç o özel geceye ait tüm detaylarında muhteşem olması hevesini beraberinde getirmektedir. Fabrika üretim işlerine girememesi sebebiyle evde gelin buket yapım işi evden kazanç sağlamak isteyen hem hanımlara hem de beylere mükemmel bir çözümdür. Sanal dallarına ve el işlemeciliğine sahipseniz bir de ‘zevkli tasarımlar benden çıkar’ diyenlerdenseniz evde gelin buketi yaparak para kazanma sizler için mümkün.

El işi Gelin Buketleri Rağbet Görüyor

2017 yılında da gelin buketi işi rağbet gösterilmeye devam ediyor. Revaçta olan alanlardan biri içerisinde sizlerde yer alarak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Evlere gelin buketi işi veren firmalar internet üzerinde kendilerine ait ilanlar açmaktadır. Bu ilanları düzenli olarak takip edebilir ya da direk dükkanlara kendi tasarımlarınızı sunarak elde edebileceğinizi katlayabilirsiniz. Eğer ben kendi müşterimi bulurum. Ürettiğim ürünleri dükkanlar ile görüşerek bizzat ben satış işini yüklenebilirim ya da güvendiğim birine bu işi yaptırabilirim derseniz aradaki aracı parasını da elde etmiş olursunuz.

Gelin Buketi İşi Nasıl Yapılır?

Evlerinizde gelin buketi üretmek son derece kolaydır. Eğer özel tasarımlar üzerine çalışabilecek kendi imajınızı ortaya koyabilecek yeteneğe sahipseniz ilk ürünler zaman alsa da ürün ortaya çıktıktan sonra devamı kolaylıkla gelmektedir. Bu sektör sahilinde kazanç elde etmeyi düşünenlerdenseniz ekip kurmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Satışını gerçekleştireceğiniz müşteriniz hazır ise sıra seri üretime geçmek olacaktır. Gelin buketi nasıl yapılır, işlemini kendi tasarladığınız ürün üzerinden alt ekibinize anlatarak işlemlerinizi hızlandırabilir ve satışını gerçekleştirebileceğiniz gelin buketi adedini yükseltebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. esra dedi ki:

  esra

  Evde Gelin Buketi Yaparak Para Kazanma

 2. menice temel dedi ki:

  merhaba oldukça karabalık bir çevrem var bu işi itina ile yaparız adana

 3. esra dedi ki:

  adana da ikamet ediyoruz eve ek iş veren firmalar varmı aceba ? [email protected] adresinden iletişime gecerseniz cok sevinirim..

  adana da ikamet ediyoruz eve ek iş veren firmalar varmı aceba ? [email protected] adresinden iletişime gecerseniz cok sevinirim..

 4. gamze dedi ki:

  merhaba evde gelin buketi yapabilirim iletişim bilgisi alabilir miyim

 5. Sultan dedi ki:

  Evde gelin buketi yaparak para kazanmak çok iğtiyacım var

 6. Hatun dedi ki:

  Merhaba 5 6 kişilik grubum var ankara keçiörende oturuyoruz itina ile yaparız

 7. Dilek Dağ dedi ki:

  Evde gelin buketi yaparak para kazanmak istiyorum bu işi veren firmalardan en yakın zamn da mesajımı okuduktan sonra cevap vermelerini rica ediyorum teşekkürler şimdiden

 8. gülistan kesgin dedi ki:

  ankara da ,3 kişilik bir ekibim var ve evde yapabileceğimiz ek iş arıyoruz zamanından önce verme garantisini verebilirim elimizden her türlü iş gelemektedir. evlere iş verecek olan şirketler için buradan bana ulaşabilirsiniz

BİR YORUM YAZ