Paylaş:
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Denizli Evde Paketleme İşi – 6.000 TL NET GELİR

Denizli Evde Paketleme İşi – 6.000 TL NET GELİR
Denizli evde paketleme işi sayesinde daha iyi koşullarda yaşayabilirsiniz! Denizli evlere paketleme işi veren firmalar, hayatınızı değiştiriyor… Yalnızca oturduğunuz yerden birkaç saatinizi ayırarak siz de para kazanabilirsiniz. Denizli’nin her neresinde olursanız olun paketleme işlerini yapabilmeniz mümkün.

Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar veya Tavas fark etmez! Denizli evde paketleme işi tüm ilçelerden yapılabilir. Evden ek iş imkanı arayanların akın ettiği paketleme işlerine dair her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin…

Denizli evde paketleme işi nasıl yapılır, evlere paketleme işi veren firmalar hangileri, bu işten kaç para kazanılır…

Tüm bu soruların cevapları yazıda saklı! İşinize yarayacak tüm bilgileri sizlerle paylaşacağım. Böylelikle maddi sıkıntılarına veda edeceksiniz! Haydi başlayalım 🙂

Denizli Evde Paketleme İşleri

Denizli Evde Paketleme İşleri
Denizli Evde Paketleme İşleri

Denizli, tekstil firmalarıyla ünlü bir şehirdir. Yani yaşadığınız yeri bir ben size anlatmayayım, öyle değil mi? Yüzlerce tekstil firması bu şehirde üretim yapıyor ve yurtiçi ya da yurtdışı pazarlarına ürünleri servis ediyor. Böyle büyük iş kollarında her zaman fazla elemana ihtiyaç duyulur. Denizli’deki birçok firma da evde çalışmak isteyen hanımları, öğrencileri veya emeklileri tercih ediyor. Bu yöntemle hem çalışan masrafından tasarruf ediyor hem de size katkı sağlıyorlar. Peki Denizli’de hangi paketleme işleri yapılır? Buyurun size upuzun bir Denizli evde paketleme işleri listesi…

Yukarıda görmüş olduğunuz tüm paketleme işleri, Denizli’de yapılabiliyor. Etrafınızda evde paketleme işi yapan bir tanıdığınız, komşunuz, arkadaşınız ya da akrabanız varsa zaten biliyorsunuzdur. Özellikle Denizli evde çorap paketleme işi çok tutuluyor. Bu da benden size bir tüyo olsun 🙂

Denizli Evde Paketleme İş İlanları

Denizli Evde Paketleme İş İlanları
Denizli Evde Paketleme İş İlanları

Ek gelire ihtiyacım var, evden çıkmadan çalışmak istiyorum diyenler… Denizli evde paketleme işi almak için neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğim. Öncelikli şanslı olduğunuzu söylemeliyim Denizli’de evlere paketleme işleri veren yüzlerce firma bulunuyor. Bu firmaların iş ilanlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? 3 yolunuz var.

 1. Sahibinden İş İlanları
 2. İŞKUR İş İlanları
 3. Firma İş İlanları

1- Sahibinden Denizli Evde Paketleme İş İlanları

Sahibinden sitesi üzerinden Denizli’de evde yapılabilecek paketleme işlerinin ilanlarını görebilirsiniz. Hepimizin ev, eşya, araba vs. alıp satılan bir yer olarak bildiği Sahibinden platformunda iş ilanları da var. Üstelik iş sahiplerinden direkt olarak iş alabilmeniz de büyük avantaj.

Tek yapmanız gereken,  Ek İş Fırsatları Denizli linkine tıklayarak tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Yalnız bilmeniz gereken birkaç şey var. Burada tüm iş ilanlarını göreceksiniz. Sadece paketleme işlerini görmek istiyorsanız, arama kısmına “paketleme işleri” yazmalısınız.

2- İŞKUR Denizli Evde Paketleme İşi İlanları

İŞKUR Denizli Evde Paketleme İşi İlanları
İŞKUR Denizli Evde Paketleme İşi İlanları

Denizli evde paketleme işi yapmak için iş ilanı arayanlar! Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden evde ek iş imkanlarına erişim sağlayabilirsiniz. İŞKUR, evde paketleme işi almanın en güvenilir yöntemlerinden. Yüzlerce işveren bu yöntemle çalışanlarına ulaşıyor. Siz neden o elemanlardan biri olmayasınız?

İŞKUR Denizli evde paketleme işi ilanlarına ulaşmak için,

 • İŞKUR Açık İş İlanı sayfasına giriş yapın.
 • Şehir kısmına “Denizli” yazın.
 • Meslek kutusuna ise “Paketleme İşçisi” yazın.

Böylelikle İŞKUR’a verilen tüm paketleme işleri ilanlarını görebilirsiniz.

3- Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar –  İş İlanları

Denizli’de evden ek iş ilanlarına başvuru yapmanın bir diğer yöntemi de firmalarla iletişime geçmektir. Ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere, engelli vatandaşlara… Maddi zorluklar yaşayan herkes işveren firmalarla tanışarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Üstelik çalışacağınız firmalarla birebir iletişime geçmek en doğru iş başvurusu adımlarından biridir.

Tekstil firmalarının çoğunlukta olması nedeniyle, en çok bu sektörde iş yapan firmaların peşinden koşmalısınız. Eğer bir firmadan paketleme işi almaya başlarsanız, aylarca hatta yıllarca aynı yerde çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Firmaları arayarak insan kaynakları temsilcileriyle görüşebilir ve Bursa evde paketleme iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İyi ama firmaları nasıl bulacağım diyenler! Yazımın devamında size paketleme işi veren firmaları nasıl bulacağınızı adım adım anlattım 🙂 Okumaya devam edin.

İŞ FIRSATI: LCW Evde Çorap Paketleme İşi 7.000 TL’den fazla para kazandırıyor! Hemen detayları öğrenmek için yazıya gel… Fırsatı sakın kaçırma!

Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Denizli’de evde paketleme işi veren bir sürü firma bulunuyor. Bu firmaların çoğu tekstil sektöründe iş yapsa da başka sektörlere hizmet eden firmalar da var.

 • Tekstil firmaları
 • Organizasyon firmaları
 • İplik fabrikaları
 • Boncuk üreticileri

gibi firmalar Denizli’de sizi iş sahibi yapacaklar! En çok bu sektörlerde çalışarak para kazanabilirsiniz. Denizli evde paketleme işi veren firmaların isimlerine ulaşmak için,

 • İnternette arama yerine gelin.
 • Denizli’de ikamet ettiğiniz bölgeyi ve yapacağınız işin sektörünü yazın. Örneğin, “Denizli Acıpayam tekstil firmaları” gibi.
 • Arama tuşuna basın.

İşte karşınızda Denizli evde paketleme işi veren firmaların listesi! Bu sayfada yer alan tüm firmalar evlere paketleme işleri veriyordur. Diğer sektörler için de aynı aramayı yapabilirsiniz.

Denizli Evde Paketleme İşi İle 6.000 TL KAZAN

Denizli Evde Paketleme İşi İle 6.000 TL KAZAN
Denizli Evde Paketleme İşi İle 6.000 TL KAZAN

Evden yapılabilecek en kazancı yüksek işlerden biri paketleme işleridir. Bu işe başlamak isteyen herkes de en çok kazanç sistemini merak ediyor. Denizli evde paketleme işi ile her ay net olarak 6.000 TL gelir elde edebilirsiniz. Üstelik bu işte ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Örneğin,

 • Haftanın 5 günü çalışarak 6.000 TL,
 • 6 günü çalışarak 7.000 TL ve
 • 7 günü çalışarak 8.000 TL dahi kazanabilirsiniz.

Ayrıca Denizli’de evlere işveren firmaların sayısının da fazla olmasıyla bu kazanç daha da yükselebilir! Günümüzde asgari ücretin çok çok üstünde olan bu bütçeyi kaçıramazsınız. Kazandığınız parayla dilediğiniz hayatı yaşamaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca yine paketleme işleri gibi kazancı yüksek bir iş de evde terzilik yapma işidir. Bu işle de her ay 5.000 TL gelir elde edebilirsiniz. Tüm fırsatları değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları
Denizli Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Telefon Numaraları

Sizlere yazımın ortalarında firmalarla iletişime geçerek Denizli evde paketleme işi alabileceğinizi söylemiştim. Firmaların iletişim adreslerini bilmeden bunu yapamazsınız, öyle değil mi? İşte tam da bu yüzden sizlere son olarak Denizli evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını göstereceğim.

 • İnternette arama butonuna gelin.
 • Denizli’de ikamet ettiğiniz semtin adını yazarak firma sektörünü aratın. Örneğin, “Denizli Babadağ tekstil firmaları” gibi.
 • Karşınıza çıkan firmaların yan tarafında telefon numaralarını göreceksiniz.
Denizli evde paketleme işi veren firmalar telefon numarası
Denizli evde paketleme işi veren firmalar telefon numarası
 • Aynı fotoğrafta gördüğünüz gibi telefon numaralarının tamamına bu yöntem ulaşabilirsiniz.

DİKKAT: Denizli’deki evlere paketleme işi veren firmalara ulaşmak için, 0850 ya da 444 ile başlayan numaraları aramaktan kaçının derim. Bu numaralar sizi telefonda çok bekletirler ve belki de firmaya bağlanmadan hattan ayrılmak zorunda kalırsınız. Genellikle şehrin kendi alan kodu olan 0258 ile başlayan numaraları aramalısınız. Elbette cep telefonu numarası varsa, onları da arayabilirsiniz 🙂

BÜLTENE KATILIN

E-posta listemize kayıt olarak yeni makalelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkürler.

Bir hata oluştu.

Benzer Yazılar

17 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü