Home » İş Fikirleri » Sermayeli İş Fikirleri » Kızarmış Piliç Dükkanı Açmak

Kızarmış Piliç Dükkanı Açmak

kizarmispilicdukkanisdfasdun

Günümüzde son zamanlar kızarmış piliç çevirme işi neredeyse moda olmuş haldedir.Lokantaların önünde bile kızarmış piliç dolapları konulup kızarmış piliç satışı yapılmaktadır.Kızarmış piliç dükkanı açmak isteyenler bu yüzden bu işe cazip iş fikri olarak bakmaya başlamıştır.

Kızarmış piliç işi yapmak o kadarda zor bişey değildir.Yapılmasıda fazla zahmet istemeyen bir iştir.Yapmanız gereken tavuğu paketinden çıkarıp yağlayarak makinaya takmaktır.Gerisini makina hallediyor zaten.Sizede paketleyerek satış yapmanız kalıyor.

Kızarmış piliç dükkanı açmanın maliyeti aslında düşüktür.ve buna karşılık elde edeceğiniz kar yüksek olabilmektedir.Kızarmış piliç dükkanı açmak için en az 10 bin lirayı gözden çıkardığınız takdirde bu işi rahatlıkla kurabilirsin.Kızarmış piliç dükkanı açtığınızda elde edeceğiniz kar oranına gelince en basitin günlük 100 tane kızarmış piliç satışı yaptığınızı farzedelim.Bu 100 tavuğun size ortalama maliyeti 4 lira dersek 4×100=400 gibi bir fiyattır ve satışında ise 8 liraya sattığınızı düşünürsek 8×100=800 TL gibi bir fiyat çıkmaktadır.Bu da demek oluyor ki ortalama 400 tl kar elde edersiniz.Buda ayda ortalama en basitinden 400×30=12 bin lira bir kar elde etmeniz mümkündür.Bunun 2 bin lirasını kira ve diğer masraflara çıktığımızda 10 lira net kar demektir.Tabi bu satışlar ve kar müşteri potansiyelinize göre dahada fazla olabilir.

Kar oranınızı dahada fazla yapmak tabiki sizin elinizde, işlek bir cadde üzerine açmalısınız, Müşterilerinize karşı güleryüzlü ve kaliteli hizmet vermelisiniz.Ayrıca kömür ateşinde pişirirseniz işleriniz daha da katlanacaktır.Çünkü mangal kömüründe pişen tavuk daha lezzetli olur ve daha fazla talep görür.

Gelen aramalar:
 • piliç çevirme dükkanı açmak istiyorum
 • kızarmış tavuk işi
 • tavukçu dükkanı açmak için ne gerekli
 • tavukcu dükkanı
 • tavukçu dükkanı açmak istiyorum

4 Yorumlar

 1. BENİM KENDİ DÜKKANIM VAR YUKARDA ARKADAŞIN DEDİ GİBİ KARLI Bİ OLSA BENİM ŞİMDİ KÖŞELİK OLMAM LAZIMDI
  KARINA GELİNCE 4.20 YE ALDIN TAVUK BUNUN ALGISI VERGİSİ İŞÇİ PARASI ARTI YANINA VERDİN ÜRÜNLER BUNLAR BEDAVA DİL NASIL YÜZDE YÜZ GİBİ Bİ KAR ÇIKARIYO ANLAMADIM
  İŞİN ASLI Bİ TAVUKTAN KAZANCANIZ KAR İKİ LİRA ODA EN FAZLA

 2. aynen bol keseden sallamış arkadaş ama haklı oda piliç çevirme makinalarını böyle yalan dolan laflarla işi bilmeyen kardeşlerimize satcak 500 liraya maliyetli bi makinayı 6 hatta 8binliraya satıcak vesselam.sonrada vercek gazı yok şöle satarsın yok şöle kazanırsın uyanık olun kardeşlerim böyle dolandırıcılara kaptırmayın paranızı..

  • İsa bey sizin bahsettiğiniz gibi herhangi bir olay söz konusu değildir burada ki konular tamamen iş fikirleri üzerinedir satış vb. herhangi bir şey yok evdeekis.com sitesi iş fikirleri üzerine fikir beyan eden bir platformdur,yardımlaşma yeridir; bu kanıya nereden vardınız anlayamadım :) Bir önce ki yorum yazısını da olduğu gibi yayınladık demek ki karlı bir iş değilmiş,gördüğünüz üzere yardımlaşma yeridir.Makale hakkında birkaç fikir daha çıkar bizde araştırmamızı yeniden yapar iş fikrini genelleştiririz..

 3. anladım.biraz sert olmuş yorumum ama bu işte durum içler acısı ben dahil tanıdığım arkadaşlar bu işi bıraktı.kusura bakmayın sizi yanlış algılamışım çok özürdilerim.belirttiğiniz gibi bir platform oldunu bilmeden yazdım inşallah fayda sağlar fikirleriniz.

Yorum Bırakın!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yandex.Metrica