Home » Evde İş İmkanları » Evde Süs Eşyası Yapımı

Evde Süs Eşyası Yapımı

 

Süs eşyası deyince aklımıza  üstünde göze hoş gelen ve kullanıldığı ortamı güzel göstermeye yarayan eşyalar gelir. Evde ek iş yapmak isteyenler içinde ayrıca ek gelir kazanma açısından caziptir.
Bu işe başlamadan önce nasıl bir süs eşya yaparak para kazanabileceginizi seçmeniz lazım.Örnegin Vazo,Bardak,Şişelik vb. Süs eşyalarından birini tercih edebilirsiniz.Karışık olarak yapmak isterseniz karışıkta yapabilirsiniz tabiki o sizin tercihinize kalmıştır.
Bu iş için yapmanız gereken nasıl bir süs eşyası yapacaksanız yapım malzemelerini satın alarak başlayabilirsiniz.Bunları toptancılardan temin etmeniz daha ucuza maliyetli olacaktır sizin için.Daha sonra ise pazarlarda stand açarak yada hediyelik eşya satan mağazalarla görüşme yaparak yaptığınız süs eşyalarını bu mağazalara toptan satabilirsiniz.
Bu işi hiç para harcamadan da yapabilirsiniz bunun için yapmanız gereken işveren tedarikçi firmaları bularak size ulaşmalarını sağlamak ve adet başına kazanç şeklinde anlaşmak.
Eğer işveren firma sahiplerinin sizlere ulaşamasını daha kolay sağlamak istiyorsanız konuya yorum atarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.Bu sayede işverenler size daha kolay ulaşacaktır.
Gelen aramalar:
  • evde süs eşyası yapımı
  • süs eşyası yapımı
  • süs eşyaları yapımı
  • alçıdan süs eşyası yapımı
  • kolay süs eşyası yapımı

4 Yorumlar

  1. merhaba ben 23 yaşındayım süs eşyası yapmak el becerim kuvvetli süs eşyası yaparak evime katkıda bulunmak istiyorum ve öğrenimi tamamlamak için para kazanmam lazım bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim bursada oturuyorum.şimdiden teşekkürler..

  2. kartal soğanlıkdayım bu bölgeye verirseniz yabmak istiyorum bana ulaşın

  3. merhabalar fulyada oturuyorum ,evim iş yapmaya müsait ve evde iş tekliflei bekliyorum.

  4. hakkari 05376170680

Yorum Bırakın!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yandex.Metrica