Home » Evde İş İmkanları » Evde Pasta Yapıp Satmak

Evde Pasta Yapıp Satmak

 

 

evde pasta yapmak-evdeekis.com

 

 

Evde Pasta Yapmak
Eskiden evin ekonomisinin yükü babanın üstündeyken, günümüzde hayat müşterek bir hal aldı. Bunun en önemli nedeni de hayat şartlarının zorlaşması, bununla birlikte de refah düzeyinin de artmasıdır. Dolayısıyla artık daha fazla paraya ihtiyaç duyuyoruz. Bu yüzden artık ev hanımları ve çocuklar da, ufak tefek işlerle de olsa aile ekonomisine katkıda bulunuyorlar.
Aile ekonomisine katkıda bulunmak özellikle ev hanımlarının istediği bir şey. En azından çocuklarının okul masrafları ile cep harçlıklarını çıkartmak isteyen anneler, evlerinde yaptıkları işlerle para kazanıp, aile ekonomisine can vermeye çalışıyorlar. Bu yazımızda da, özellikle ev hanımlarının severek yapacağı bir iş modeli tanıtacağız: Evde pasta yapıp satmak.
Ev hanımları hali hazırda pasta yapmayı bildikleri için, bu iş üzerine herhangi bir şekilde öğrenme dönemi geçirmeyeceklerdir. Dolayısıyla da hanımlar direkt olarak bu işe girebilirler. Bildiğiniz gibi pastanın aslında öyle çok büyük bir maliyeti yoktur. Bu yüzden bu işe girmek için öyle yüklü miktarda da sermayeye gerek yok.
Yaptığınız pastaları, özellikle günümüzde oldukça popüler olan doğum günü organizasyonlarına satabilirsiniz. Bununla birlikte doğum günlerine pasta siparişi alan büyük pastaneler de kimi zaman siparişlere yetişmekte zorluk çekerler. Bu gibi durumlarda, evden pasta yapan hanımlardan destek alırlar. Yani bireysel olarak iş kovalamak yerine, bu tarz pastanelerle anlaşıp da, evden pasta yaparak rahatlıkla ek gelir elde edebilirsiniz.

Lütfen hemen altta yer alan yorum ekle kısmından bize görüşlerinizi bildirin,aklınıza takılanlara buradan cevap arayalım yazılarımızın sonuna mail adresimizi ekleyelim ki iş veren firmalar sizlere ulaşabilsin…İlk makalemizi de okuyalım 😉

8 Yorumlar

 1. Bu konuda daha fazla bilgi almak istiyorm pastacılıkla amatör olarak ilgileniyorm hangi firmalar dışarıdan pasta satın alıyor?

  muratsoydan00@gmail.com

 2. eğer ilanınız güncel ise freelancerasli@gmail.com adresine bilgi verir misiniz. Pasta yapıyorum eşe dosta satıyorum sizinle daha seri çalışabiliriz belki.

 3. Site Yöneticisi

  onayladım arkadaşlar

 4. Ankara da yasiyorum ve pasta yapmaktan cok buyuk keyif aliyorum cocukluktan bu yana en buyuk hayallerimden biri pastaci olabilmekti bende severek yapabilecegim bu isi hem devam ettirmek hemde ev ekonomisine fayda saglamak amaciyla adim attim benim kadar istekli birine ihtiyac varsa lutfen hemen iletisime gecsin guzel pastalarimdan yapmak icin sabirsizlaniyorum.

 5. Ankara da yasiyorum ve pasta yapmaktan cok buyuk keyif aliyorum cocukluktan bu yana en buyuk hayallerimden biri pastaci olabilmekti bende severek yapabilecegim bu isi hem devam ettirmek hemde ev ekonomisine fayda saglamak amaciyla adim attim benim kadar istekli birine ihtiyac varsa lutfen hemen iletisime gecsin guzel pastalarimdan yapmak icin sabirsizlaniyorum.tugcegulen06@hotmail.com

 6. evde poğaça yapıp satıyorum

 7. butumik pastacılık mevlüt yemekleri zeytin yağlılar her tür hamur işiyapıyor

 8. pasta börek mutfakla ilgili her türlü sipariş alabilirim çiz kekim meşurdur siparişlerinizi beklerim

Yorum Bırakın!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yandex.Metrica