Flash Haberler

Evde lif örerek para kazanmak

lif1 264x300 Evde lif örerek para kazanmak

Temizlik,insanların zorunlu ihtiyaçlarından biridir.Hayatımızın bir parçasıdır bir bakıma.Bu yüzden,temizlik ürünleri insanların para harcadıkları temel şeylerin başında gelir.Bu sayede,evde oturarak para kazanmak isteyenlere yeni iş imkanları doğar.Geçim sıkıntısı çekiyorsanız,aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız,çalışmıyorsanız ve evde canınız sıkılıyorsa,lif örmek tam size göre bir iş.

Çok az bir sermaye ile siz de bu işi yapabilirsiniz.Bunun için size gerekenler sadece aşağıdaki malzemelerdir:

Yün iplik, lifin örneğine göre tığ veya şişler.

lif2 300x225 Evde lif örerek para kazanmak

Bu malzemeleri çok ucuza temin edebilirsiniz.Fazla bir yeteneğe sahip olmanıza da gerek yok.Bana göre zincir çekmeyi bilen herkes evde lif örebilir.Şöyle rengarenk,desenli ve cici lifler örerseniz daha çok müşteriniz olur.Düz desenli lifler daha az ilgi çeker çünkü.Eğer lif örmeyi bilmiyorsanız aşağıdaki linklerdeki videoları izleyerek fikir edinebilirsiniz.

Part 1

http://www.youtube.com/watch?v=Nnw0OjPYBAU

Part 2

http://www.youtube.com/watch?v=dx1T4OXnS1k

Bu videolar örgü bilmeyen hanımlar için açıklayıcı olmuştur sanırım.Artık sizde müşterilerin ilgisini çekecek birbirinden güzel lifler örerek aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Gelen aramalar:

1 Yorum

  1. Bursa merkezde oturuyorum evde lif dantel isi yaparim numaram 05316280785

Yorum Bırakın!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yandex.Metrica