Home » İş Fikirleri » Sermayeli İş Fikirleri » Cep Telefonu Dükkanı Açmak

Cep Telefonu Dükkanı Açmak

ceptelefonudukkanıacmakasdas

Bildiğimiz gibi devir teknoloji devri ve teknoloji deyince akla gelenlerden biride cep telefonu oluyor.Çünkü cep telefonu gün geçtikçe daha üstün özelliklere sahip ve daha üst modelleri çıkan bir teknoloji ürünüdür. Kendi işini kurmak isteyenler için cep telefonu dükkanı açmak cazip bir fikir haline geliyor. Bu yüzdendir ki cep telefonu dükkanları şehirlerde ve ilçelerde sürekli artış göstermektedir.
Diyelim ki cep telefonu açmak istiyorum dediniz ve bunun için izlemeniz gerek yol nasıl bir işyeri kuracağınız ve şehrin neresine kuracağınız önemlidir. Çünkü çarşı merkezde açılan dükkanlar genelde daha fazla kar sağlamaktadır. ve dükkanda nasıl bir hizmet vereceğinizde önemlidir.Sıfır cep telefonu alıp satabilirsiniz, ikinci el cep telefonu alıp satabilirsiniz,operatörlerle anlaşıp hat satışı yapabilirsiniz ve cep telefonu aksesuarları satabilirsiniz.Daha sonra ise bulunduğunuz belediyeye ruhsat almak için başvuruda bulunmanız lazım.Başvurduğunuz belediye size cep telefonu dükkanı açmak için gerekli şartları söyleyecektir. Ve bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde belediyeden ruhsatınızı alacaksınız.
Cep telefonu açmanın maliyeti dükkanı açacagınız yere göre değişlik gösterebilir ama başlangıç olarak 20 bin lirayı gözden çıkarmalısınız.

Kazancınıza gelince bu sektörde gerçekten büyük kar oranları vardır.Tabi bu konuda birazda araştırma yapmanızı öneriyoruz.Size önerebileceğimiz en iyi kazanç sistemi sıfır telefon alıp satmaya fazla yönelmeyin sıfır telefonların karı belli ve pek fazla kar sağlamamaktadır.Bunun yerine 2. el telefon alın satın çünkü diyelimki 1000 liraya bir telefon aldınız ve 2. el olarak satmak istediniz telefoncunun size vereceği maksimum fiyat 200 lira olacaktır. Sorsanız aynı telefonun 2. elini kendisi 600 liraya satmaktadır.gerisini siz tahmin edin yani.Bunun yanında hat satabililirsinz zaten satmanız da lazım operatörler hatlar için ciddi paralar ödemektedir.en önemlisi de mutlaka cep telefonu aksesuarları satın.Çünkü bu cep telefonu aksesuarı satışlarında yüzde 500 kar vardır neredeyse.hafıza kartı,kılıf,kulaklık,vs. Satışları mutlaka yapın.Çünkü bunlar toptan neredeyse maliyeti 1-3 lira arasında olmatadır fakat genelde 10 liradan aşagı satılmaz.buda sizin için büyük bir bir kar oranı demektir.

Gelen aramalar:
  • cep telefonu dükkanı açmak
  • telefoncu dükkanı açmak
  • telefon dükkanı açmak
  • cep telefonu dükkanı açmak istiyorum
  • cep telefonu dükkanı

2 Yorumlar

  1. Mecit Şentürk

    hiç sermayem yok nasıl ceptelefonu dükkanı açabilirim yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler Saygılarımla…

    • hiç sermayen olmayıpta nasıl cep telefonculuğu yapılır ki ? belki replika satışıyla kendini kurtarabilirsin 1.kalite alcan üstüne koyup sitelerde forumlarda satcan başka aklıma gelmiyo. kimsede beyin fırtınası yapmamış

Yorum Bırakın!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yandex.Metrica