Home » İş Fikirleri » Sermayeli İş Fikirleri » Bilet Satış Bayiliği Açmak

Bilet Satış Bayiliği Açmak

biletsatısbayiligidfksdfs

Bilet satış acentalığı açmak deyince hem uçak bileti hemde otobüs bileti satışı için acentalık açmak düşünülebilir.İnsanların rahatlıkla size gelip bilet satışı gerçekleştireceğinizi düşünüyorsanız bilet satış acentalığı açmak sizin için uygun bir fikir olabalir.Bu tür işlerde başarılı olup fazla satış yaparak çok kar elde eden bayilikler insanların en fazla tercih ettikleri cadde ve sokaklarda açılan bayiliklerdir.

Uçak bileti satış bayiliği almak için öncelikle dükkanınızı tutup gerekli evraklarıda tamamladıktan sonra vergi dairesine başvurup kaydınızı yaptırıyorsunuz ardında uçak bileti bayiği için başvuruda bulunuyorsunuz.Büyük firmalardan sadece ismi kiralayarak bilet satışı gerçekleştirirseniz bunun size maliyeti yaklaşık 50 bin lirayı bulacaktır.Fakat ben kendi acentamı açmak istiyorum derseniz 2 yıl geçtikten sonra diğer gerekli şartlarıda yerine getirerek yaklaşık 250 bin civarı maliyet karşılığında kendi acentanızıda açabilirsiniz.

Otobüs bileti bayiliği açmak isterseniz ilk yapmanız gereken hangi otobüs firmasının biletini satmak istiyorsanız o firma ile anlaşma yapmanız gerekmektedir.Daha sonra ise ulaştırma bakanlığından F1 yetki belgesi almanız gerekmektedir.

Bilet bayiliği açarak elde edeceğiniz gelire gelince sattığınız uçak biletlerinde mesafelere göre 20-50 lira arasında bilet başına gelir elde edebilirsiniz.Aynı şekilde otobüs biletide satarsanız otobüs bileti satışından ise mesafeye göre 5-20 lira arasında bilet başına gelir elde edebilirsiniz.

Gelen aramalar:
 • uçak bileti satış bayiliği
 • uçak bileti bayiliği
 • otobüs yazıhanesi açmak
 • otobüs bileti satış bayiliği almak
 • uçak bilet satış bayiliği

11 Yorumlar

 1. uçak ve otobüs bilet satış acentası açmak istiyorum.Bu konuda biraz araştırma yaptım ama yeterlı olmadığını düşünüyorum.Bu işi yapan kişilerden bilgi almak istiyorum.

 2. güzel iş ama maliyetli iş. bu işi yapacaksanız tüm bilet satışlarını yapmak ve tüm faturaların ödeme sistemi ile birlikte iş kurmalısınız.
  açtığınız dükkan tek olmalı ve ilk olmalı o zaman kazanırsınız.
  http://www.albakavm.com

  saygılar

 3. bingobilet.com

  Merhaba

  Acente başvurunuzun değerlendirilebilmesi için iletişim bilgileriniz ile satış yapmak istediğiniz yöntemi/ web sitenizin adını destek@bingobilet.com adresine göndermeniz gerekmektedir.Değerlendirmeler bu bilgiler sonrasında tarafınıza acente bilgileriniz ile iletilecektır .

  İyi Çalışmalar

 4. Merhaba
  Ben hem fatura odeme merkezi hemde otobus bileti satis merkezi acmak istiyorm butun bu islerimlee tahminen ne kadar para gidiyor ayrica neler yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim.

 5. Türkiyenin her yerine otobüs bileti ve yurt içi/dışı uçak biletlerin acentası olmak için burdan iletişime geçebilrsiniz. siz de online ticaret kervanına katılın!

  http://www.biletkess.com
  biletkess@gmail.com

 6. merhaba internetten alışveriş sitesi yaparak para kazanmak isteyen arkadaşlar bana mail atabilir. bu konu hakkında bilgi veririm. size herşeyi kurulu site verebilirim. benim adresim

  mail : surur25@hotmail.com

 7. mustafa alkan

  ucak bilet satış acentesi acmak istiyorum yardımcı olsanız van büyük şehir merkez

 8. uçak bileti satış sitesi SATILIKTIR.İlgilenenler emaille iletişime geçsin lütfen.hazır site.
  http://www.ucuzbiletal.in
  http://www.biletinisenal.com
  saygılarımla

 9. iyi günler ben online bilet satışı ile iligli bilgi almak istiyorum bu işi yapmak için nerelere başvuru yapmak gerekir ayrıca kazanç tablosu belli mi aabsolutt@outlook.com konuyla ilgili mail atarsanız memnun olyrum

Yorum Bırakın!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Yandex.Metrica